فروش ویژه ایمن احسان

فروش ویژه ایمن احسان

فروش ویژه ایمن احسان

برای تشخیص کفش ایمنی اصل از تقلبی چه راه هایی وجود دارد؟

تشخیص کفش ایمنی اصل از تقلبی

خرید کالا‌های ایمنی اصل، کاری بسیار حساس و دقیق است. قبل از خرید، تشخیص کفش ایمنی اصل از تقلبی، سلامتی پای شما را برای مدت‌های طولانی تضمین می‌کند. برای تشخیص کفش ایمنی اصل از تقلبی، روش‌هایی وجود دارد که با توجه به آن‌ها می‌توانید خریدی هوشمندانه را تجربه نمایید. با ما همراه باشید تا این روش‌ها را مورد بررسی قرار دهیم. 

کفش ایمنی خوب چه ویژگی هایی دارد؟

تشخیص کفش ایمنی اصل از تقلبی

هنگام خرید کفش ایمنی باید اصالت کفش را در نظر بگیریم تا بتوانیم سلامت پا‌هایمان را تضمین نماییم. اولین مرحله برای خرید یک کفش ایمنی با اصالت، تشخیص کفش ایمنی اصل از تقلبی است.  

اگر بدانیم یک کفش ایمنی خوب چه ویژگی‌هایی دارد، می‌توانیم بهترین کفش ایمنی را در میان انتخاب‌های مختلف خریداری نماییم. ویژگی‌های یک کفش ایمنی خوب را در ادامه مورد بررسی قرار می‌دهیم:

  • یک کفش ایمنی خوب، متناسب با استاندارد‌ها تولید می‌شود. اگر کفش ایمنی مطابق با استاندارد‌های تولید به بازار عرضه شود، می‌تواند سالیان دراز سلامتی پا را در مواجهه با حوادث مختلف تضمین کند.
  • در کارگاه، معمولاً کارگران با سقوط اشیای سنگین روبه‌رو می‌شوند. این سقوط می‌تواند به پای کارگران آسیب جدی وارد کند. کفش ایمنی خوب در برابر سقوط اجسام سنگین، مقاومت بالایی دارد.
  • محیط‌های کاری معمولاً دارای کف لغزنده و لیز هستند. یک کفش ایمنی خوب، هرگز روی زمین کارگاه نمی‌لغزد.
  • استفاده از جنس با کیفیت و استاندارد در ساخت کفش ایمنی، پا را از نظر بهداشتی در سلامت کامل قرار می‌دهد.
  • مهم‌ترین قسمت کفش ایمنی، قسمت فلزی و محکم سر پنجه کفش است. کفش خوب ایمنی سر پنجه‌ی فولادی مقاوم دارد.
  • در محیط‌های کاری با وجود آب و برق، مخاطرات زیادی جان کارگران را تهدید می‌کنند. کفش ایمنی خوب مجهز به کفپوش عایق برق است.
  • یک کفش ایمنی خوب و با کیفیت از جنس چرم ساخته می‌شود. کفش‌های ایمنی چرمی، بهداشتی و دارای دوام زیادی هستند.
  • امکان ایجاد حریق در مکان‌های کاری خطرناک بسیار زیاد است. یک کفش ایمنی خوب در برابر حریق و حرارت، استقامت بالایی دارد و در صورت ایجاد حریق از پای کارگران حفاظت به عمل می‌آورد.
  • کفش ایمنی خوب عایق سرما است و پا‌ها را در برابر تغییرات حرارتی سلامت نگه می‌دارد.
  • کارگران مدت زیادی مجبور به پوشیدن کفش در محیط‌های کاری هستند. در صورت استفاده از کفش ایمنی تقلبی به دلیل استفاده از زیره‌ی بی کیفیت، پا در مکانی غیر بهداشتی قرار می‌گیرد و کارگر پس از مدت کمی دچار خستگی می‌شود. از ویژگی‌های کفش خوب ایمنی این است که پا را خسته نمی‌کند. (منبع : gpi.shoes)

راه‌های تشخیص کفش ایمنی اصل از تقلبی و فیک

برای تشخیص کفش ایمنی اصل از تقلبی

انتخاب کفش ایمنی فیک و تقلبی، اشتباهی است که با ایجاد عوارض بسیاری برای کاربر همراه است. این موضوع می‌تواند منجر به فرم گرفتن نادرست اسکلت بدن، به‌خصوص ستون فقرات شود.

در طولانی مدت، استفاده از کفش ایمنی تقلبی سبب بروز خسارت‌های جبران ناپذیر در سیستم ایمنی بدن می‌شود. از این رو برای تشخیص کفش ایمنی اصل از تقلبی روش‌های بسیاری وجود دارد که هنگام خرید کفش ایمنی اصل باید به آن‌ها توجه نماییم. در ادامه به شرح روش‌های تشخیص کفش ایمنی اصل از انواع فیک و تقلبی می‌پردازیم:

بررسی شماره شناسایی کفش در تارنمای شرکت

همان‌طور که می‎‌دانید کفش ایمنی یکی از مهم‌ترین ملزوماتی است که در محیط‌های کاری خطرناک باید از آن استفاده کرد. بنابراین کفش مورد نظر باید با تمام استاندارد‌های لازم تولید شده باشد.

کفش‌های ایمنی اصل همراه با یک شماره‌ی شناسایی در کمپانی سازنده به بازار عرضه می‌شوند. این شماره‌ی شناسایی در تارنمای شرکت سازنده وجود دارد. از این رو بهترین کار برای تشخیص کفش ایمنی اصل از تقلبی، بررسی شماره شناسایی کفش در تارنمای شرکت سازنده می‌باشد.    

جعبه کفش؛ از راه های تشخیص کفش ایمنی اصل از تقلبی

یک راه مناسب برای تشخیص کفش ایمنی اصل از تقلبی، توجه به جعبه‌ی کفش است. روی جعبه‌ی کفش، اصل مشخصات کامل شرکت سازنده‌ی کفش و لوگوی آن درج می‌شود. توجه به این دو مورد روی جعبه کفش ایمنی از موارد مهم در تشخیص اصالت کفش ایمنی به شمار می‌آید. کفش‌های ایمنی تقلبی فاقد درج این مشخصات روی جعبه هستند.

برچسب مشخصات بر روی جعبه

یک راه مناسب برای تشخیص کفش ایمنی اصل از تقلبی، توجه به شماره‌ی اختصاصی کفش، تصویر کفش، سایز کفش، رنگ و مدل آن است. برای اطلاع از این موارد بایستی به برچسب مشخصات روی جعبه‌ی کفش، دقت نمایید.    

برند سازنده درج شده بر روی کفش

تشخیص کفش ایمنی اصل از تقلبی

خوشبختانه در دنیای امروز، تولیدکنندگان بسیاری در ایران وجود دارند که کفش‌های ایمنی بسیار با کیفیتی را به بازار عرضه می‌کنند. این برند‌ها در زمینه‌ی تولید کفش ایمنی می‌توانند با برند‌های خارجی رقابت نمایند اما تمامی برند‌های معتبرخارجی یا ایرانی، نام خود را روی کفش اصل درج می‌نمایند. برای تشخیص کفش ایمنی اصل از تقلبی می‌توانید به نام برند سازنده درج شده بر روی کفش دقت نمایید.

کیفیت دوخت کفش

از آن‌جا که برند‌های معتبر، روی دوخت با کیفیت کفش ایمنی نظارت دقیقی دارند، یک راه برای تشخیص کفش ایمنی اصل از تقلبی، توجه به دوخت با کیفیت کفش ایمنی می‌باشد.

ماشین یا دستگاه دوخت به گونه‌ای تنظیم می‌شود که به تمیز‌ترین شکل ممکن، دوخت به صورت سه بعدی انجام می‌شود. با دقت به دوخت کفش ایمنی اصل، ظرافت، زیبایی و کیفیت را می‌توان به صورت یک‌جا تجربه کرد.   

قیمت کفش ایمنی

برای تشخیص کفش ایمنی اصل از تقلبی

یک راه خیلی ساده برای تشخیص کفش ایمنی اصل از تقلبی، قیمت بالای این محصول است. البته لازم به ذکر است که تنها قیمت بالای کفش ایمنی، دلیل بر اصالت آن نیست. ولی مطمئناً کفش ایمنی اصل با قیمت ارزان به فروش نمی‌رسد. حتماً لازم است تا قبل از خرید کفش در مورد ویژگی‌های فنی کفش ایمنی مورد نظرتان و قیمت آن، تحقیقات لازم را انجام دهید. پیشنهاد می‌کنیم تا مقاله تفاوت کفش ایمنی و کوهنوردی را نیز مطالعه کنید تا خرید به مراتب بهتری داشته باشید.

جمع بندی

برای تشخیص کفش ایمنی اصل از تقلبی، روش‌های بسیاری وجود دارد اما توصیه می‌شود کفش ایمنی دارای اصالت را از فروشگاه‌های معتبر تجهیزات ایمنی فردی بخرید. بهترین و با اصالت ترین کفش ایمنی را می‌توانید از فروشگاه ایمن احسان خریداری نمایید.  

ایمن احسان از جامع‌ترین فروشگاه‌های تجهیزات ایمنی آتش نشانی آنلاین است. متخصصان در ایمن احسان آماده‌ی مشاوره و راهنمایی شما در خرید امن کفش ایمنی با اصالت از برند‌های معتبر ایرانی و خارجی با نازل‌ترین قیمت هستند. با ایمن احسان، خرید هوشمندانه‌ی تجهیزات ایمنی منزل و دفتر کار خود را تجربه خواهید نمود.

فهرست موضوعات

جدیدترین مطالب

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *